Vyhledávání


News

 
28.6.2017
Po dlouhé době na tomhle webu. 
Za tu dobu, co jsem sem nepsala se stala spousta příjemný i nepříjemných věcí. Bella si zkusila ještě pár závodů. V létě 2014 se zúčastnila Brněnských psích dnů. Párkrát jsme spolu navštívily družinu místní školy, a strávily tak příjemné odpoledne s dětmi. Pak nás čekalo pár takových výletů. No a pak přišla moje střední. Postupně jsme skončily s cvičákem, a tím také členstvím v kynologickém klubu. Začaly jsme více běhat, a výletovat.
Bella se zklidnila. Začala být více snašenlivá vůči ostatním psům. Ale pořád je nenažraná a zbrklá!
 
Čím více času ji mám si uědomuji jak je pes skvělým párťákem a zelený plac a denní tréninky k tomu nejsou potřeba. Občas prostě stačí jen být a dělat to, co vás baví. Ostatně o tom je asi život :)
 
 
6.1.2014
Bojujeme s "agresí" vůči některým psům. Pod vedením policejního výcvikáře (moc dobře poradil :) ).
 
1.1.2014
MÁME TU NOVÝ ROK!!!
Konec roku byl celkem v pohodě. Bell umí asi 30 povelů, jen ten aport, ne :/. Miluje každou chvíli strávenou se mnou, já s ní. No petardy, hrůza. Význam petard jsem do dnešního dne nepochopila, takže pokud ho někdo zná, tak napiště :D.
Plány - tak jsem se odhodlala ke koupi tunelu z Ikey a otec vyrobí skočky, nějaké menší áčko, asi menší kladinu, slalom a budeme se věnovat Agi.
Taky bych ráda, nějaké zavody DD. :)
 
24.12.2013 - 1. Vánoce 
Jahooo, první vánoce, byly úžasné. Odpolední procházka jak s Miou tak Bellou, no prostě božíí :D.
 
7.12.2013 - SNÍH
Máme tu dlouho očekávaný sníh :). Bellinčin první.
 
11.11.2013 - HÁRÁNÍ
Chytala jsem nerva, protože malá hárala měsíc. Nakonec dostala injekci na zastavení - v neděli 17. :3. Juchů konečně klid a cvičák v pohodě :D.
 
5.10.2013 - VOŘIŠKIÁDA
No, přesněji "Židlochovický hafík 2013" :). Byly jsme v "Pes a dítě, starší" a "dorost". No to "dítě" :D, byla katastrofa, obě poprvé v kruhu, před lidmi :D. V dorostu jsme se umístily na 3. místě!!! Takže první medailička a kyblík kokinek, oboječek a záložku jsem koupila a pak hora věcí v igelitkách :). A zoubky, předvedla na 1.
 
x.9.2013 - ZÁVODY
Tak jsme se zúčastnily zase závodů. Katastrofa, asi protože Bell hárala. Jediný co byla perfektně byl tunel :D. Zbytek.., ale prostě odložení a aport, to celý zkazilo -_-, nakonec jsme byly poslední, ale, ale kokinka byla, takže spokojenost :D.
 
4.-5.8.2013 - COURSING
Tak v sobotu jsme měli první coursing. Ráno jsme jeli do Blučiny k rybníku. Celou dobu jsme měli obě holčičky ;). Původně jsem je v tom horku nechtěla nechat běžet, pud záchovy jak stakáčků, tak peněženky :D. Ale, mě to tak zaujalo, že nedopřát každé aspon jeden jediný běh by byl hřích. Tak běžela Mia, ve čtvrtce se vrátila. Pak Bell, která nadšená běžela celý běh. Pak, že dopřejeme holkám jeden společný, ale nakonec bežela jen Bell :D. Musím poděkovat pořadatelů, že Miuščin "skoro" běh, nebyl započítán a já mohla ze svého kapesného ještě uhradit úžasnou fleesovou hračku, bílo - tyrkysovou :3. Opravdu, velký díky za tento bezva den.
 
29.6.2013 - ZÁVODY
Tak dneska jsme měli naše první závody. Klubové a Neoficiální, kategorie "štěněčí speciál". No, na to, že Bell byly 3 měsíce, si vedla dobře. Získala 4. místo z 5 - ti :). Plná igelitka věciček, diplomy, úžasná atmoška, prostě náš úžasný cvičák :). Odpoledne byla brigáda, na kterou jsem Bell nebrala, protože byla 3 měsíční štěně, to by na ni v tom pařáku bylo opravdu hodně. Tak jela Miuška a byla si zaplavat, měla nanuka, no prostě úžasný den.